SourceForge.net Logo  /   shift-midp /      Опис /  настройки

Настройки.

1.

  Активуйте меню. Виберіть пункт меню "Настройки"
2.

  На екрані з'явиться список об'єктів (барів, працівників). Кольоровою піктограмою відмічені об'єкти, що мають встановлену ознаку "відображати"; чорно-білою - що не відображаються.   Виберіть об'єкт і активуйте меню.
3.

  Пункт 1 дозволяє переглянути і змінити опис вибраного об'єкту.
  При виборі пункту 2 створюється новий об'єкт;  він заноситься в список і починається коректування нового об'єкту.
  Пункти з 3-го по 6-ій включно призначені для зміни порядку проходження об'єктів в списку (і на екрані при розрахунках).
  Пункт 7 - видаляє опис об'єкту з параметрів. У списку об'єктів повинно бути не менше одного об'єкту, тому останній (єдиний) об'єкт не відаляється.
  Пункт 8 ("Спецнастройки") призначений для спеціальних настройок, компенсуючих особливості деяких моделей телефонів. Докладніше про спецнастройки.
   Кнопка "назад" дозволяє повернутися до основного екрану (розрахунок змін).
4.

  При виборі пункту 1 на екрані відображаються настройки для вибраного об'єкту.
   Перше поле, доступне для зміни, - найменування об'єкту.
5.

  Наступне поле - ознаку "відображати".   Якщо ця ознака не встановлена, то зведення про зміни цього об'єкту не розраховуватимуться і не відображатимуться.
6.

  Якщо дата дня народження об'єкту пізніше за 1100 рік і об'єкт відображається, то при запуску програми за два дні до  роковин програма сформує і покаже в рядку, що біжить, попередження про наступаюче свято.
7.

  У це поле треба занести дату початку першої зміни. Це потрібно для правильного розрахунку змін. Не обов'язково указувати найпершу на момент відкриття зміну. Програма правильно розраховує зміни як майбутніх дат, так і попередніх.
8.

  Найменування зміни. Для бару - це ім'я бармена, для працівника -  "робота" або "вихідний".
9.

  Тут можна змінити піктограму або відключити відображення піктограми (якщо екран маленький).  Для початку модифікації треба натиснути кнопку вибору (або джойстик) на цьому полі. Програма перейде до відображення списку  доступних піктограм. 
 Докладніше:  Вибір піктограми.
10.

  Довжина першої зміни (у днях).
11.

  Друга зміна заповнюється аналогічно першій.
12.

  Якщо режим роботи простій (не день-ночь-два вихідних), то для змін (третій і четвертій), що не знадобилися, треба встановити довжину зміни, рівну 0.
    Кнопка "назад" дозволяє повернутися до списку об'єктів.